Group control for forums (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Forums
et: Foorumid

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
