Group control for forums (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Forums
fi: Foorumit

en: Apply
fi: Käytä

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
