Group control for forums (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ
