Group control for forums (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Forums
ps: هجره (بحث فورمونه)

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
