Group control for forums (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Forums
pt: Fóruns

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Delete relation
pt: Eliminar relação

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Master
pt: Principal

en: Edit relation
pt: Editar relação

en: View relation link
pt: Ver link de relação

en: Link to Group content
pt: Link para o conteúdo do grupo

en: View relation
pt: Ver relação

en: Edit relation link
pt: Editar link de relação

en: Link to edit Group content
pt: Link para editar o conteúdo do Grupo

en: Content relation
pt: Relação de conteúdo
