Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Name
am: ስም

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።
