Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Name
ast: Nome

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
