Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Hierarchy
fi: Hierarkia

en: Name
fi: Nimi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Completed @current of @total.
fi: @current / @total valmiina.
