Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Name
he: שם

en: Bundle
he: חבילה

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.
