Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Hierarchy
id: Hierarki

en: Name
id: Nama

en: Bundle
id: Bundel

en: Completed @current of @total.
id: Menyelesaikan @current dari @total.
