Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Hierarchy
ja: 階層構造

en: Name
ja: 名前

en: Bundle
ja: バンドル

en: Completed @current of @total.
ja: @total 中 @current 完了。
