Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.
