Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
