Group Hierarchy (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Hierarchy
oc: Ierarquia

en: Name
oc: Nom

en: Bundle
oc: Paquet

en: Completed @current of @total.
oc: @current sus @total acabats.
