Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Hierarchy
be: Іерархія

en: Name
be: Імя

en: Bundle
be: Набор

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.
