Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: Hierarchy
fr: Hiérarchie

en: Name
fr: Nom

en: Bundle
fr: Type

en: Completed @current of @total.
fr: @current sur @total terminés.
