Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Name
jv: Jeneng

en: Completed @current of @total.
jv: Nglengkapi @current sākā @total.
