Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Name
nl: Naam

en: Bundle
nl: Bundel

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.
