Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Hierarchy
pl: Hierarchia

en: Name
pl: Nazwa

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Completed @current of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
