Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Name
sk: Názov

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.
