Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Hierarchy
tr: Hiyerarşi

en: Name
tr: İsim

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Completed @current of @total.
tr: @current / @total tamamlandı.
