Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Group
de: Gruppe

en: Hierarchy
de: Hierarchie

en: Bundle
de: Subtyp

en: Completed @current of @total.
de: @current von @total abgeschlossen.
