Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Name
et: Nimi

en: Bundle
et: kogum

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.
