Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Name
gl: Nome

en: Bundle
gl: Paquete

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.
