Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Name
hy: Անուն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:
