Group Hierarchy (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Hierarchy
is: Stigveldi

en: Name
is: Nafn

en: Completed @current of @total.
is: Lauk við @current af @total.
