Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Group
af: Groep

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
