Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
