Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Members
bs: Članovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
