Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Group members
eu: Taldeko kideak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Joined
eu: Sartuta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
