Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Desc
fa: نزولی

en: Members
fa: اعضا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Joined
fa: عضو شده

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
