Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Joined
hr: Pridružio se

en: Asc
hr: Uzlazno
