Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Group members
it: Membri del gruppo

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Joined
it: Iscritto

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
