Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
