Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Members
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
