Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
