Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran
