Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Desc
tr: Azalan

en: Members
tr: Üyeler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Joined
tr: Katıldı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
