Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina
