Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Group
be: Група

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Joined
be: Далучыўся
