Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
