Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Joined
et: Liitus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
