Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Joined
gu: જોડાયા
