Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Group members
he: חברי קבוצה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Joined
he: הצטרף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: No members available.
he: לא נמצאו חברים
