Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Group
id: Grup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Members
id: Anggota

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Group members
id: Anggota grup

en: All members
id: Semua anggota

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Joined
id: Bergabung

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
