Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Members
is: Meðlimir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
