Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
