Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ
