Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە
