Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
